„Kintų“ žuvis – ir tauragiškiams

Kintu-zuvis-ir-tauragiskiams_imagelarge
UAB „Kintai“ generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas, įmonės plėtros vadovas Justas Višinskas ir žuvininkus draugijon priėmę „Molupio“ vadovai Biruta ir Arūnas Cibičiai.

Tauragiškiai žuvies mėgėjai nuo šiol galės užsukti į parduotuvę Šilalės gatvėje ir iš gausaus asortimento išsirinkti ir šviežios, ir rūkytos žuvies. Savo produkcijos skyrių „Molupio“ firminėje parduotuvėje atidarė UAB „Kintai“.

Tai pirma daugiau nei 20 metų gyvuojančios bendrovės parduotuvė Tauragėje ir penkta šalyje. Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė UAB „Kintai“ generalinis direktorius Rimgaudas Višinskas, vasara gal ir ne pats tinkamiausias metas atidaryti žuvies parduotuvę, bet jis tikisi, kad tauragiškiai įvertins produkcijos kokybę ir ja nenusivils.

Pirkėjams siūloma šviežios atvėsintos bendrovės tvenkiniuose užaugintos ir kaip pajuokavo  atidarymo rūpesčiais gyvenantys darbuotojai, dar vakar plaukiojusios žuvies: eršketų, upėtakių, plačiakakčių, amūrų, karpių. Ir išdorotų, ir kepsnelių, ir smulkintos. Vėliau ketinama tauragiškiams pasiūlyti ir marinuotos produkcijos: karpio šašlykų, eršketo kepsnelių ir kitokių gardėsių.

– Išdorota žuvis su žiaunomis, nes pirkėjai žino, kaip atpažinti šviežią žuvį, – aprodydama asortimentą vardijo bendrovės darbuotoja.

Įspūdingai atrodo rūkytos žuvies vitrina. Kaip sakė įmonės generalinis direktorius, visa žuvis išrūkyta įmonėje. Iš viso siūloma per 40 produkcijos pozicijų.

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent tokią vietą prekybai, generalinis direktorius R.Višinskas paminėjo, kad ieškojo vietos ir miesto centre, bet Šilalės gatvėje apsistojo dėl patogaus privažiavimo prie parduotuvės ir gražaus sutarimo su „Molupio“ vadovais.

– Užsukę nusipirkti duonos tauragiškiai galbūt susigundys žuvies paragauti, arba atvirkščiai. O žuvies gaminių siūlome tauragiškiams, nes pastebėjau, kad prekybos centruose pasirinkimas čia menkas, – sakė ir pats meškerę rankose nesibodintis palaikyti R.Višinskas.

Informacijos šaltinis: www.kurjeris.lt